TAMBURMAJOR, med käppställ, 1900-tal.

247462. TAMBURMAJOR, med käppställ, 1900-tal.

Tamburmajor i trä, metall och med stenskiva till fot
Höjd 176 cm.

Saknar ytterligare en krokupphängning vid mitten av tamburmajoren, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 176 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 787