BOJAN, keramik, Kina 1800-tal.

24745. BOJAN, keramik, Kina 1800-tal.

Pagodmotiv i underglasyrblått. H 17 cm.

Normal bruksslitage, lock saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 252