PILLERASK, sterlingsilver, Danmark 1932.

2474293. PILLERASK, sterlingsilver, Danmark 1932.

Rund, invändigt förgylld, lock med dekor av Bertel Thorvaldsens Venus. Diameter 5 cm, höjd 1,5 cm.

Smärre brukslitage, bucklor, går ej att stänga helt.

Tema

Edition Argent

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Edition Argent

Antal besök: 498