FÅTÖLJER, 1 par, teak, 1950/60-tal.

247406. FÅTÖLJER, 1 par, teak, 1950/60-tal.

Höjd 74 cm. Längd 64 cm. Bredd 67 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 854