VÄGGLAMPOR, 4 stycken, 1970-tal.

247404. VÄGGLAMPOR, 4 stycken, 1970-tal.

3 st mässing samt 1 st bemålad metall. Höjd 18 cm.Lampkupa med med magnetfäste.

Ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytrepor.

Antal besök: 513