DIVERSE, glas och keramik med mera, 1900-tal.

247367. DIVERSE, glas och keramik med mera, 1900-tal.

Vas, keramik, Hansegården Visby.
Klockor, mässing.
Plunta och fat på fot, glas med mera.

Bruksslitage. Nagg på blå vas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klockor, mässing.

Antal besök: 860