Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
KATARINA HÅRD. "Kvällssol"färgetsning nr 56/100, signerd och daterad 2000.
247361. KATARINA HÅRD. "Kvällssol"färgetsning nr 56/100, signerd och daterad 2000.
15x26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
15x26 cm.
Garpenhus Auktioner
975