KLOTGRILL, Weber, 2000-tal.

KLOTGRILL, Weber, 2000-tal.
247303. KLOTGRILL, Weber, 2000-tal.

Inklusive diverse tillbehör, diameter ca 58 cm.

Grillen är enligt uppgift använd högst 10 gånger.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 753