PARTI PORSLIN, 5 delar, Kina, Japan samt Samson, 1800/1900-tal.

24727. PARTI PORSLIN, 5 delar, Kina, Japan samt Samson, 1800/1900-tal.

Vaser 4 st samt bojan. Dekor i underglasyrblått samt emaljfärger. Höjd 11-30 cm.

Mindre nagg samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg samt slitage.

Antal besök: 846