SKRIVBORD och STOLAR ett par, jugend, tidigt 1900-tal.

247246. SKRIVBORD och STOLAR ett par, jugend, tidigt 1900-tal.

Skrivbord med två lådor, "drickamålad" höjd 77, längd 101, bredd 55 cm.
Stolar ek.

Omfattande fläckar och slitage på bordsskivan. Ena lådan blindträ utbytt. Stolar med fläckar på sits mm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar ek.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 788