taklampa, 1960-tal.

taklampa, 1960-tal.
2471995. taklampa, 1960-tal.

Taklampa från 1960-talet. Vitmålad metall

cca H 20 cm x Ø 40 cm.

Tecken på användning är närvarande.

Gör en kostnadsfri värdering!
2471995. taklampa, 1960-tal.

cca H 20 cm x Ø 40 cm.

Antal besök: 313