MATTA, Ikea orient, handknuten.

2471734. MATTA, Ikea orient, handknuten.

Bomull
ca 140cm x ca 200cm.

några småskador, fläckar,
bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bomull
ca 140cm x ca 200cm.

några småskador, fläckar,
bruksslitage.

Antal besök: 387