A.SCHELOUMOFF. ”TROJKA I ETT SNÖIGT LANDSKAP”. Olja på duk. 30,5 x 24,5 cm R.U.sign.: Scheloumoff. ram.

247104. A.SCHELOUMOFF. ”TROJKA I ETT SNÖIGT LANDSKAP”. Olja på duk. 30,5 x 24,5 cm R.U.sign.: Scheloumoff. ram.

Rysk målare från 1900-talet.

Minimal skada på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rysk målare från 1900-talet.

Minimal skada på ramen.

HannoVerum
Antal besök: 5 216