SLAGBORD, allmoge, tidigt 1800-tal.

2470929. SLAGBORD, allmoge, tidigt 1800-tal.

Höjd cirka 74 cm, cirka 116 x 166 cm. Originalmålning.

Bruksslitage. Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor, märken.

Antal besök: 965