ÖL/GROGGLAS, 5+7 st, glas, 1900-tal.

247083. ÖL/GROGGLAS, 5+7 st, glas, 1900-tal.

5 st höjd ca 13 cm, 7 st höjd 14,5 cm cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 689