KARL HÖGLUND. färglitografi, " Dansande par " signerad, numrerad EA.

24707. KARL HÖGLUND. färglitografi, " Dansande par " signerad, numrerad EA.

74 x 58 cm.

Karl Höglund (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

74 x 58 cm.

Karl Höglund (Född 1940)

Antal besök: 4 842