SYMASKIN, Singer 438, 1900-talets andra hälft.

2470788. SYMASKIN, Singer 438, 1900-talets andra hälft.

Med huv och pedal.
Mått inklusive huv
Höjd ca 37 cm
Bredd ca 40 cm
Djup ca 25 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med huv och pedal.
Mått inklusive huv
Höjd ca 37 cm
Bredd ca 40 cm
Djup ca 25 cm.

Antal besök: 1 554