PETER DAHL. Färglitografi, " Bugg " signerad, numrerad, 84/290.

24706. PETER DAHL. Färglitografi, " Bugg " signerad, numrerad, 84/290.

95 x 72 cm.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

95 x 72 cm.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 2 032