STOKKE, ERGONOMISK KNÄSTOL.

STOKKE, ERGONOMISK KNÄSTOL.
2470188. STOKKE, ERGONOMISK KNÄSTOL.

Stomme i trä, Klädsel i blå skinnimitation. Etikettmärkt Stokke
Höjd: ca 54 cm.

Stomme med några repor. Klädsel med fläckar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 54 cm.

Antal besök: 602