LJUSKRONA, "Maria Theresia", 1900-talets mitt.

247000. LJUSKRONA, "Maria Theresia", 1900-talets mitt.

Höjd 54 cm till kedja.

Elen ej genomgången.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54 cm till kedja.

Elen ej genomgången.
Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 589