SKOMAKARLAMPOR, 3 st, 1800/1900-tal.

24698. SKOMAKARLAMPOR, 3 st, 1800/1900-tal.

Grön plåtskärm. Diameter ca 25,5 cm.

Skador. Ej sladd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador. Ej sladd.

Antal besök: 5 035