SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
246970. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Sammansatt av militära delar. Längd 123 cm.

Rost och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rost och slitage.

Antal besök: 1 219