PARTI GLASÖGON, 8 st, 1900-talets mitt.

246959. PARTI GLASÖGON, 8 st, 1900-talets mitt.

8 st glasögon med tillhörande fodral.
Olika modeller.

Bruks och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika modeller.

Bruks och åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 879