12 kaffefat, diameter 13 cm 6 kaffekoppar, höjd 5 cm Stämplade UE, Karlskrona, 1013 - 117 11 teskedar, längd 9,5 cm, stämplade Crom, Sweden 1 vas medföljer, stämplad Lancett, Rörstrand.
1 kopp spricka Bruksskick.