AGUSTÍ PUIG. Tjurfäktningspass.

2468234. AGUSTÍ PUIG. Tjurfäktningspass.

Blandteknik på papper
Signerad och daterad 1997
29,5x41,8 cm.

Oxidation och limmärkning. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandteknik på papper
Signerad och daterad 1997
29,5x41,8 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Antal besök: 239