SKOR, slingbacks, Mario Cerutti, 2000-tal.

2468201. SKOR, slingbacks, Mario Cerutti, 2000-tal.

Storlek 37½.

Slitage och smärre fläckar. Sula med repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 37½.

Antal besök: 437