VASER, 2 st. opalinglas, Omkring sekelskiftet 1900.

246817. VASER, 2 st. opalinglas, Omkring sekelskiftet 1900.

Dekor av blommor
Höjd 29,5 resp 38,5 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av blommor
Höjd 29,5 resp 38,5 cm.

Smärre slitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 471