KÖKSKLOCKA med timer, Junghans, 1900-talets mitt.

2468008. KÖKSKLOCKA med timer, Junghans, 1900-talets mitt.

Lackad plåt, med äggklocka. Höjd 29 cm, bredd ca. 21 cm.

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 104