STINA OLSSON, PASTELLMÅLNINGAR, TVÅ DELAR.

2467959. STINA OLSSON, PASTELLMÅLNINGAR, TVÅ DELAR.

Den ena föreställandes kvinna i blomsterlandskap. SIgnerad och namngiven "Fröken Julros". Rammått: ca 104 x 74 cm.

Den andra med växtkomposition. Signerad. Rammått: ca 104 x 74 cm.

Obetydligt ramslitage. Ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 745