VÄGGLAMPOR, ett par, metall och glas, 1930-tal.

246792. VÄGGLAMPOR, ett par, metall och glas, 1930-tal.

Dekor av bland annat kvinna. Tre lösa glas.
Höjd ca. 29 cm.

Bruksslitage. Avklippt el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 29 cm.

Bruksslitage. Avklippt el.

Antal besök: 643