TAKLAMPA, " Hinken " Kosta 1960-70 tal.

246773. TAKLAMPA, " Hinken " Kosta 1960-70 tal.

Taklampa, Hinken, Kosta.
Höjd 50 cm
Diameter 40 cm.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Taklampa, Hinken, Kosta.
Höjd 50 cm
Diameter 40 cm.

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 1 731