YTTERFODER, keramik, jugend, Rörstrand, 18/1900-tal.

246768. YTTERFODER, keramik, jugend, Rörstrand, 18/1900-tal.

Höjd 17 cm, diameter ca 23 cm.

Åldersslitage. Glasyrskada i nedre kant, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 460