VAS, Andreas Schneider (1861-1931), Kristiania.

246759. VAS, Andreas Schneider (1861-1931), Kristiania.

Höjd 19,5 cm.

Åldersslitage, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 cm.

Åldersslitage, krackelyrer.

Antal besök: 1 812