FICKUR, 4 st, silver/metall/doublé.

2467415. FICKUR, 4 st, silver/metall/doublé.

Fickur, metall, urtavla med målad dekor av blommor, diam 4,5 cm. Nyckeldragare
Fickur, ytterboett i silver, ankargång. Diam 4,5 cm
Damfickur, doublé/metall med dekor av blomma på frånsidan. Diam 2,8 cm
Damfickur, double/metall, diam 2,8 cm.

Bruksslitage, repor, märken.
Nyckeldragaren med sprickor och skada på urtavlan. Ej funktionstestad.
Fickuret, ankargång startar vid test, urtavla med sprickor
Damfickuren fungerar ej. En har spricka på glaset.
Funktionsgaranti kan inte lämnas. Ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 397