FÖNSTERSKYDD, 1 PAR, 1800/1900-tal. O.Lindgrens Patent, No 7209, Svensk tillverkning.

246739. FÖNSTERSKYDD, 1 PAR, 1800/1900-tal. O.Lindgrens Patent, No 7209, Svensk tillverkning.

Höjd 77 cm, bredd utfällda ca 110 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 024