ANNE NILSSON. 3 st Champagneglas samt 2 st Snapsglas, "Clown", Orrefors.

246565. ANNE NILSSON. 3 st Champagneglas samt 2 st Snapsglas, "Clown", Orrefors.

Höjd 19-27 cm.
Signerade.

Åldersslitage.
Ett snapsglas med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19-27 cm.
Signerade.

Åldersslitage.

Antal besök: 787