MATSERVIS, 65 delar, "Melbourne", Grindley.

246556. MATSERVIS, 65 delar, "Melbourne", Grindley.

Dekor i flytande blått.
12 mattallrikar
12 djupa tallrikar
18 assietter
12 desserttallrikar
7 uppläggningsfat
2 skålar
1 såskanna
1 tillbringare.

Vissa delar missfärgade. Omfattande glasyrkrackeleringar. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i flytande blått.
12 mattallrikar
12 djupa tallrikar
18 assietter
12 desserttallrikar
7 uppläggningsfat
2 skålar
1 såskanna
1 tillbringare.

Antal besök: 3 072