HANDFÄNGSEL/HANDKLOVAR, järn, 1800-tal.

2465026. HANDFÄNGSEL/HANDKLOVAR, järn, 1800-tal.

Längd ca. 23 cm.

Bruksskick. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 23 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 597