STOL, träskuren, 1900-talets första hälft.

2464787. STOL, träskuren, 1900-talets första hälft.

Med rottingsits.
Sitthöjd ca 47 cm, rygghöjd ca 79 cm.

Ytslitage. Ranglig, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med rottingsits.

Antal besök: 318