2464446. BOKHYLLA, 6 delar i ek, IKEA.
Bokhylla i ekfanér, 6 delar bestående av:
överskåp med skjutdörrar och hyllinredning, samt bokhylla, båda mått: bredd 80, djup 25, höjd 100 cm.
4 underskåp med låd- och skåpsinredning, alla mått: bredd 80, djup 40, höjd 48 cm.
Bruksslitage, repor och märken, fläckar och avslag på fanér. En hylla utbytt. Hyllbärare saknas för ett hyllplan.