DALAHÄSTAR, 2 st, allmoge.

DALAHÄSTAR, 2 st, allmoge.
24641. DALAHÄSTAR, 2 st, allmoge.

Höjd 15 resp. 18 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 resp. 18 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 4 475