PARTI MYNT, 19 och 1800-tal.

24639. PARTI MYNT, 19 och 1800-tal.

Bestående av bland annat; 1 krona 1888, 1 krona 1876, 1 krona 1875, 1 krona 1877, i krona 1875 samt osorterade mynt om ca 815 g.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 720