PARTI PORSLIN, 36 delar, "Musselmalet", Royal Copenhagen, 1900-tal.

24635. PARTI PORSLIN, 36 delar, "Musselmalet", Royal Copenhagen, 1900-tal.

4 st helblond kaffekoppar. 6 st kaffefat, helblond. ett tefat, räflat, 10 moccakoppar, helblond. 8 moccafat helblond. 2 st gräddkannor helblond. 2 st sockerskålar helblond. ett uppläggningsfat helblond. 1 skål helblond. 1 skål räflad.

ett lock på sockerskål med nagg. Övriga normal bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 053