F. SÁNCHEZ. sportfiskare.

F. SÁNCHEZ. sportfiskare.
2463489. F. SÁNCHEZ. sportfiskare.

Olja på duk
Signerad. På ramen, stämpel från Robira galleriet (Escudellers, 5, Barcelona)
60 x 100 cm.

Små fel. Stomme i lackerat trä, med fel.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
60 x 100 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 352