SKÅL i silver, stämplad 800.

SKÅL i silver, stämplad 800.
2463026. SKÅL i silver, stämplad 800.

Höjd ca 7,5, längd 28 cm, vikt ca 511 g.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 525