FAT, fajans, Holland, 1700-tal.

24630. FAT, fajans, Holland, 1700-tal.

Blyglasyr med bemålning i blått av påfågel i trädgård. Diameter 40 cm.

Naggar samt lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Naggar samt lagning.

Antal besök: 2 186