BARGLOB, 1900-tal.

BARGLOB, 1900-tal.
2462888. BARGLOB, 1900-tal.

Höjd ca 105 cm
Diameter ca 75 cm.

Bruksslitage. Skav/märken, faner skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
2462888. BARGLOB, 1900-tal.

Höjd ca 105 cm
Diameter ca 75 cm.

Antal besök: 740