ARMBANDSUR, Exacta, 14 K guld.

2462707. ARMBANDSUR, Exacta, 14 K guld.

Diameter 34 mm.

Bruksslitage med repor samt fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 34 mm.

Antal besök: 652