BRUNO MATHSSON. fåtölj " Pernilla " med snurr.

246266. BRUNO MATHSSON. fåtölj " Pernilla " med snurr.

Fåtölj," Pernilla " Cognacsfärgat skinn, kromat underrede.

Bruksslitage, skador, lagning.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besök: 10 993