SPEGELBYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut.

246248. SPEGELBYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut.

Rotfaner, hyllinredning, 2 lådor, uppsats med spegel och hylla, metallbeslag.
Höjd 198 , längd 112, bredd 45 cm.

Slitage, märken, dörrarna bågnar något, förekomst av torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 056